S5-470RJ8
RiedonRiedon
S5-470RJ8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: S5-470RJ8
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 470 OHM 5% 4W 8230
Φύλλα δεδομένων: 1.S5-470RJ8.pdf2.S5-470RJ8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S5-470RJ8
Αριθμός εξαρτήματος S5-470RJ8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 470 OHM 5% 4W 8230 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83043 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S5-470RJ8.pdf2.S5-470RJ8.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 470 Ohms
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8230 J-Lead Αλλα ονόματα S-5 470 OHM 5%