S5-0R36J8
RiedonRiedon
S5-0R36J8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: S5-0R36J8
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.36 OHM 5% 4W 8230
Φύλλα δεδομένων: 1.S5-0R36J8.pdf2.S5-0R36J8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S5-0R36J8
Αριθμός εξαρτήματος S5-0R36J8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.36 OHM 5% 4W 8230 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57347 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S5-0R36J8.pdf2.S5-0R36J8.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 360 mOhms
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8230 J-Lead Αλλα ονόματα S-5 0.360 OHM 5%
S-5-0.360JTR
S-5-0.360JTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.319" (8.10mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 360 mOhms ±5% 4W Chip Resistor 8230 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound