S4-0R01J1
RiedonRiedon
S4-0R01J1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: S4-0R01J1
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.01 OHM 5% 2W 4525
Φύλλα δεδομένων: 1.S4-0R01J1.pdf2.S4-0R01J1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S4-0R01J1
Αριθμός εξαρτήματος S4-0R01J1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.01 OHM 5% 2W 4525 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62664 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S4-0R01J1.pdf2.S4-0R01J1.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4525 J-Lead Αλλα ονόματα S-4 0.010 OHM 5%
S-4-0.010JTR
S-4-0.010JTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound