S3-0R027J8
RiedonRiedon
S3-0R027J8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.027 OHM 5% 3W 6327
Φύλλα δεδομένων: 1.S3-0R027J8.pdf2.S3-0R027J8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S3-0R027J8
Αριθμός εξαρτήματος S3-0R027J8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.027 OHM 5% 3W 6327 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64087 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S3-0R027J8.pdf2.S3-0R027J8.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 27 mOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6327 J-Lead Αλλα ονόματα S-3 0.027 OHM 5%
S-3-0.027JTR
S-3-0.027JTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.268" (6.80mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 27 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound