S2-0R036J1
RiedonRiedon
S2-0R036J1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.036 OHM 5% 1W 2615
Φύλλα δεδομένων: 1.S2-0R036J1.pdf2.S2-0R036J1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S2-0R036J1
Αριθμός εξαρτήματος S2-0R036J1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.036 OHM 5% 1W 2615 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68660 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S2-0R036J1.pdf2.S2-0R036J1.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 36 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2615 J-Lead Αλλα ονόματα S-2 0.036 OHM 5%
S-2-0.036JTR
S-2-0.036JTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.142" (3.60mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 36 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound