S1-0R036F1
RiedonRiedon
S1-0R036F1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.036 OHM 1% 1/2W 1913
Φύλλα δεδομένων: 1.S1-0R036F1.pdf2.S1-0R036F1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S1-0R036F1
Αριθμός εξαρτήματος S1-0R036F1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.036 OHM 1% 1/2W 1913 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78750 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S1-0R036F1.pdf2.S1-0R036F1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 36 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1913 J-Lead Αλλα ονόματα S-1 0.036 OHM 1%
S-1-0.036FTR
S-1-0.036FTR-ND
S1-0R036F1TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 36 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1913 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound