PFC10-20KF1
RiedonRiedon
PFC10-20KF1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 20K OHM 1% 25W PFC10
Φύλλα δεδομένων: PFC10-20KF1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PFC10-20KF1
Αριθμός εξαρτήματος PFC10-20KF1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 20K OHM 1% 25W PFC10 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52210 pcs Φύλλο δεδομένων PFC10-20KF1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PFC10 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm)
Σειρά PFC Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση PFC10 (TO-126 SMT) Αλλα ονόματα 696-1413-2
PFC10-20KF1TR
PFC10-20KF1TR-ND
PFC1020KF1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.041" (1.05mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms ±1% 25W Chip Resistor PFC10 (TO-126 SMT) Thick Film Σύνθεση Thick Film