PFC10-0R18F1
RiedonRiedon
PFC10-0R18F1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.18 OHM 1% 25W PFC10
Φύλλα δεδομένων: PFC10-0R18F1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PFC10-0R18F1
Αριθμός εξαρτήματος PFC10-0R18F1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.18 OHM 1% 25W PFC10 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60666 pcs Φύλλο δεδομένων PFC10-0R18F1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PFC10 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm)
Σειρά PFC Λειτουργία του πίνακα 180 mOhms
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση PFC10 (TO-126 SMT) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.041" (1.05mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 180 mOhms ±1% 25W Chip Resistor PFC10 (TO-126 SMT) Thick Film