PF2472-3K9F1
RiedonRiedon
PF2472-3K9F1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 3.9K OHM 100W 1% TO247
Φύλλα δεδομένων: 1.PF2472-3K9F1.pdf2.PF2472-3K9F1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF2472-3K9F1
Αριθμός εξαρτήματος PF2472-3K9F1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 3.9K OHM 100W 1% TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23529 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PF2472-3K9F1.pdf2.PF2472-3K9F1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
Σειρά PF2470 Λειτουργία του πίνακα 3.9 kOhms
Ισχύς (Watts) 100W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.9 kOhms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Thin Film