PF2472-25KF1
RiedonRiedon
PF2472-25KF1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 25K OHM 100W 1% TO247
Φύλλα δεδομένων: 1.PF2472-25KF1.pdf2.PF2472-25KF1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF2472-25KF1
Αριθμός εξαρτήματος PF2472-25KF1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 25K OHM 100W 1% TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22657 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PF2472-25KF1.pdf2.PF2472-25KF1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
Σειρά PF2470 Λειτουργία του πίνακα 25 kOhms
Ισχύς (Watts) 100W Συσκευασία Tray