PF2472-200RF1
RiedonRiedon
PF2472-200RF1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 200 OHM 100W 1% TO247
Φύλλα δεδομένων: 1.PF2472-200RF1.pdf2.PF2472-200RF1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF2472-200RF1
Αριθμός εξαρτήματος PF2472-200RF1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 200 OHM 100W 1% TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21715 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PF2472-200RF1.pdf2.PF2472-200RF1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
Σειρά PF2470 Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms
Ισχύς (Watts) 100W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-2 Αλλα ονόματα 696-1111
696-1111-ND
PF2472-200
PF2472-200-ND
PF2472200RF1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Thin Film Σύνθεση Thin Film