PF2272-0R2J1
RiedonRiedon
PF2272-0R2J1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 0.2 OHM 5% 200W
Φύλλα δεδομένων: 1.PF2272-0R2J1.pdf2.PF2272-0R2J1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF2272-0R2J1
Αριθμός εξαρτήματος PF2272-0R2J1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES CHAS MNT 0.2 OHM 5% 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6554 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PF2272-0R2J1.pdf2.PF2272-0R2J1.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.496" L x 0.984" W (38.00mm x 25.00mm) Σειρά PF2270
Λειτουργία του πίνακα 200 mOhms Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4
Αλλα ονόματα 696-1357
PF2272-0R2J1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Style M4 Threaded
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.484" (12.30mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 200 mOhms ±5% 200W Thick Film Chassis Mount Resistor Σύνθεση Thick Film