PF2205-15RF1
RiedonRiedon
PF2205-15RF1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 15 OHM 50W 1% TO220
Φύλλα δεδομένων: 1.PF2205-15RF1.pdf2.PF2205-15RF1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF2205-15RF1
Αριθμός εξαρτήματος PF2205-15RF1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 15 OHM 50W 1% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44879 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PF2205-15RF1.pdf2.PF2205-15RF1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Σειρά PF2200 Λειτουργία του πίνακα 15 Ohms
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Αλλα ονόματα 696-1334
PF2205-15RF1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 15 Ohms ±1% 50W Through Hole Resistor TO-220-2 Thin Film Σύνθεση Thin Film