PF2205-11RF1
RiedonRiedon
PF2205-11RF1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 11 OHM 50W 1% TO220
Φύλλα δεδομένων: 1.PF2205-11RF1.pdf2.PF2205-11RF1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF2205-11RF1
Αριθμός εξαρτήματος PF2205-11RF1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 11 OHM 50W 1% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38305 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PF2205-11RF1.pdf2.PF2205-11RF1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Σειρά PF2200 Λειτουργία του πίνακα 11 Ohms
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 11 Ohms ±1% 50W Through Hole Resistor TO-220-2 Thin Film