PF1262-2K2F1
RiedonRiedon
PF1262-2K2F1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 2.2K OHM 20W 1% TO126
Φύλλα δεδομένων: 1.PF1262-2K2F1.pdf2.PF1262-2K2F1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF1262-2K2F1
Αριθμός εξαρτήματος PF1262-2K2F1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 2.2K OHM 20W 1% TO126 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57845 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PF1262-2K2F1.pdf2.PF1262-2K2F1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-126 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Σειρά PF1260 Λειτουργία του πίνακα 2.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-126-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.2 kOhms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-126-2 Thin Film