PF1262-15RF1
RiedonRiedon
PF1262-15RF1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 15 OHM 20W 1% TO126
Φύλλα δεδομένων: 1.PF1262-15RF1.pdf2.PF1262-15RF1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF1262-15RF1
Αριθμός εξαρτήματος PF1262-15RF1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 15 OHM 20W 1% TO126 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77919 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PF1262-15RF1.pdf2.PF1262-15RF1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-126 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Σειρά PF1260 Λειτουργία του πίνακα 15 Ohms
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-126-2 Αλλα ονόματα 696-1682-5
PF1262-15RF1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 15 Ohms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-126-2 Thin Film Σύνθεση Thin Film