NPS2B-22KJ8
RiedonRiedon
NPS2B-22KJ8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 22K OHM 5% 30W D2PAK
Φύλλα δεδομένων: 1.NPS2B-22KJ8.pdf2.NPS2B-22KJ8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NPS2B-22KJ8
Αριθμός εξαρτήματος NPS2B-22KJ8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 22K OHM 5% 30W D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4910 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NPS2B-22KJ8.pdf2.NPS2B-22KJ8.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Σειρά NPS Λειτουργία του πίνακα 22 kOhms
Ισχύς (Watts) 30W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα NPS 2-T220 22000.00 OHM 5%
NPS2-T220-22000.00J
NPS2-T220-22000.00J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.161" (4.10mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 22 kOhms ±5% 30W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thick Film