NPS2B-0R33J8
RiedonRiedon
NPS2B-0R33J8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.33 OHM 5% 30W D2PAK
Φύλλα δεδομένων: 1.NPS2B-0R33J8.pdf2.NPS2B-0R33J8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NPS2B-0R33J8
Αριθμός εξαρτήματος NPS2B-0R33J8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.33 OHM 5% 30W D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13274 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NPS2B-0R33J8.pdf2.NPS2B-0R33J8.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Σειρά NPS Λειτουργία του πίνακα 330 mOhms
Ισχύς (Watts) 30W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα NPS 2-T220 0.33 OHM 5%
NPS2-T220-0.33J
NPS2-T220-0.33J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.161" (4.10mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330 mOhms ±5% 30W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thick Film Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NPS25-M
NPS25-M
Κατασκευαστές: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 25W
Σε απόθεμα: 6184 pcs
Κατεβάστε: NPS25-M.pdf
RFQ
NPS2B-10KJ8
NPS2B-10KJ8
Κατασκευαστές: Riedon
Περιγραφή: RES SMD 10K OHM 5% 30W D2PAK
Σε απόθεμα: 16552 pcs
Κατεβάστε: NPS2B-10KJ8.pdf
RFQ
NPS24-M
NPS24-M
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V 25W