NHS2B-22RJ8
RiedonRiedon
NHS2B-22RJ8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 22 OHM 5% 50W D2PAK
Φύλλα δεδομένων: NHS2B-22RJ8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NHS2B-22RJ8
Αριθμός εξαρτήματος NHS2B-22RJ8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 22 OHM 5% 50W D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14040 pcs Φύλλο δεδομένων NHS2B-22RJ8.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Σειρά NHS Λειτουργία του πίνακα 22 Ohms
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα NHS 2-T220 22.00 OHM 5%
NHS2-T220-22.00J
NHS2-T220-22.00J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.161" (4.10mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 22 Ohms ±5% 50W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thick Film Σύνθεση Thick Film