MT5-0R1F1
RiedonRiedon
MT5-0R1F1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MT5-0R1F1
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MT5-0R1F1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MT5-0R1F1
Αριθμός εξαρτήματος MT5-0R1F1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103853 pcs Φύλλο δεδομένων MT5-0R1F1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 0.890" L (8.51mm x 22.61mm)
Σειρά MT Λειτουργία του πίνακα 100 mOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 696-1744
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Σύνθεση Thick Film