MT2A-0R01F1
RiedonRiedon
MT2A-0R01F1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.01 OHM 2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MT2A-0R01F1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MT2A-0R01F1
Αριθμός εξαρτήματος MT2A-0R01F1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.01 OHM 2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99542 pcs Φύλλο δεδομένων MT2A-0R01F1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" Dia x 0.429" L (3.00mm x 10.90mm)
Σειρά MT Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MT2A-0R05F1
MT2A-0R05F1
Κατασκευαστές: Riedon
Περιγραφή: RES 0.05 OHM 2W 1% AXIAL