MT1A-0R05F2
RiedonRiedon
MT1A-0R05F2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.05 OHM 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MT1A-0R05F2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MT1A-0R05F2
Αριθμός εξαρτήματος MT1A-0R05F2 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.05 OHM 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 141324 pcs Φύλλο δεδομένων MT1A-0R05F2.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" Dia x 0.430" L (3.00mm x 10.92mm)
Σειρά MT Λειτουργία του πίνακα 50 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 696-1731
MT1A-0R05F1
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 50 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Σύνθεση Thick Film