MT10-0R1F1
RiedonRiedon
MT10-0R1F1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.1 OHM 10W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MT10-0R1F1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MT10-0R1F1
Αριθμός εξαρτήματος MT10-0R1F1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.1 OHM 10W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54045 pcs Φύλλο δεδομένων MT10-0R1F1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.355" Dia x 1.755" L (9.02mm x 44.58mm)
Σειρά MT Λειτουργία του πίνακα 100 mOhms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film