HVS1206-68MJ8
RiedonRiedon
HVS1206-68MJ8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 68M OHM 5% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.HVS1206-68MJ8.pdf2.HVS1206-68MJ8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HVS1206-68MJ8
Αριθμός εξαρτήματος HVS1206-68MJ8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 68M OHM 5% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94211 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HVS1206-68MJ8.pdf2.HVS1206-68MJ8.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Σειρά HVS Λειτουργία του πίνακα 68 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)