HVC2512H-100MJ8
RiedonRiedon
HVC2512H-100MJ8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 100M OHM 5% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: 1.HVC2512H-100MJ8.pdf2.HVC2512H-100MJ8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HVC2512H-100MJ8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 100M OHM 5% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36267 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HVC2512H-100MJ8.pdf2.HVC2512H-100MJ8.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.138" W (6.30mm x 3.50mm)
Σειρά HVC Λειτουργία του πίνακα 100 MOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα 696-1619-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 300°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.75mm)
Χαρακτηριστικά Non-Magnetic Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Magnetic Thick Film Σύνθεση Thick Film