HVC0805H-33MJ8
RiedonRiedon
HVC0805H-33MJ8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 33M OHM 5% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.HVC0805H-33MJ8.pdf2.HVC0805H-33MJ8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HVC0805H-33MJ8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 33M OHM 5% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69418 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HVC0805H-33MJ8.pdf2.HVC0805H-33MJ8.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά HVC Λειτουργία του πίνακα 33 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 696-1614-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 300°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Χαρακτηριστικά Non-Magnetic Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 33 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Magnetic Thick Film Σύνθεση Thick Film