FNR2E-0R2F1
RiedonRiedon
FNR2E-0R2F1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 0.2 OHM 1% 80W
Φύλλα δεδομένων: FNR2E-0R2F1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FNR2E-0R2F1
Αριθμός εξαρτήματος FNR2E-0R2F1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES CHAS MNT 0.2 OHM 1% 80W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4356 pcs Φύλλο δεδομένων FNR2E-0R2F1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.496" L x 1.024" W (38.00mm x 26.00mm) Σειρά FNR
Λειτουργία του πίνακα 200 mOhms Ισχύς (Watts) 80W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-2
Αλλα ονόματα FNR 2-T227 0.200 OHM 1% 15PPM
FNR2-T227-0.200F
FNR2-T227-0.200F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 47 Weeks μόλυβδος Style M4 Threaded
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.476" (12.10mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 200 mOhms ±1% 80W Metal Foil Chassis Mount Resistor Σύνθεση Metal Foil