RT9073A-15GQZ
RichtekRichtek
RT9073A-15GQZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Richtek
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.5V 250MA 4ZQFN
Φύλλα δεδομένων: RT9073A-15GQZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT9073A-15GQZ
Αριθμός εξαρτήματος RT9073A-15GQZ Κατασκευαστής Richtek
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 250MA 4ZQFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 387756 pcs Φύλλο δεδομένων RT9073A-15GQZ.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.9V @ 250mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-ZQFN (1x1) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα RT9073A-15GQZTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 250mA 4-ZQFN (1x1)
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 3µA Τρέχουσες - εξόδου 250mA