RJK4002DPP-M0#T2
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
RJK4002DPP-M0#T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Renesas Electronics America
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 400V 3A TO220
Φύλλα δεδομένων: RJK4002DPP-M0#T2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RJK4002DPP-M0#T2 Κατασκευαστής Renesas Electronics America
Περιγραφή MOSFET N-CH 400V 3A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4945 pcs Φύλλο δεδομένων RJK4002DPP-M0#T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FL
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.9 Ohm @ 1.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 20W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 165pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 6nC @ 100V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 400V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 400V 3A (Ta) 20W (Tc) Through Hole TO-220FL
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 3A (Ta)