HD6417708RF100AV
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
Renesas Electronics America
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Φύλλα δεδομένων: HD6417708RF100AV.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HD6417708RF100AV Κατασκευαστής Renesas Electronics America
Διαθέσιμη ποσότητα 5532 pcs Φύλλο δεδομένων HD6417708RF100AV.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3.15 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20)
Ταχύτητα 100MHz Σειρά SuperH® SH7700
RAM Μέγεθος - Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά POR, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 75°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 8 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή SH-2 SuperH® SH7700 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz ROMless 144-LQFP (20x20) Μετατροπείς δεδομένων -