DF70855AD80FPV
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
DF70855AD80FPV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Renesas Electronics America
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144QFP
Φύλλα δεδομένων: DF70855AD80FPV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF70855AD80FPV Κατασκευαστής Renesas Electronics America
Διαθέσιμη ποσότητα 4246 pcs Φύλλο δεδομένων DF70855AD80FPV.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LFQFP (20x20)
Ταχύτητα 80MHz Σειρά SuperH® SH7080
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 512KB (512K x 8) Περιφερειακά DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 100 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή SH-2 SuperH® SH7080 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 144-LFQFP (20x20)