DF3069RF25V
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
DF3069RF25V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Renesas Electronics America
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100QFP
Φύλλα δεδομένων: DF3069RF25V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF3069RF25V
Αριθμός εξαρτήματος DF3069RF25V Κατασκευαστής Renesas Electronics America
Διαθέσιμη ποσότητα 9029 pcs Φύλλο δεδομένων DF3069RF25V.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-QFP (14x14)
Ταχύτητα 25MHz Σειρά H8® H8/300H
RAM Μέγεθος 16K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 512KB (512K x 8) Περιφερειακά DMA, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 100-BFQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 75°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 70 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή H8/300H H8® H8/300H Microcontroller IC 16-Bit 25MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-QFP (14x14)