SN-6800-TE-ACDC
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ROUTER 3G GSM TELUS ACDC
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SN-6800-TE-ACDC Κατασκευαστής Red Lion Controls
Διαθέσιμη ποσότητα 5060 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά Sixnet® Networking ευαισθησία -
Ισχύς - εξόδου - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση Ethernet, RS-232, USB Λειτουργία Router
Συχνότητα 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) -