FLTWC0311-22-2
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος FLEXLITE CABLE STRANDED
Φύλλα δεδομένων: FLTWC0311-22-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FLTWC0311-22-2 Κατασκευαστής TE Connectivity Raychem Cable Protection
Διαθέσιμη ποσότητα 471532 pcs Φύλλο δεδομένων FLTWC0311-22-2.pdf
Τάση 22 AWG Αντοχή σε εφελκυσμό 0.047" (1.19mm)
θωράκιση 10000' (3048.0m) Ασπίδα Τύπος 19/34
Σειρά - επιστροφή Απώλεια Polyester
Άλλα ονόματα 042113-000 Θερμοκρασία λειτουργίας 135°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή FLTWC0311-22-2 Γένος Hook-Up
Διευρυμένη περιγραφή 22 AWG Hook-Up Wire 19/34 Red 600V 10000' (3048.0m) διηλεκτρικό υλικό Copper, Tinned
Περιγραφή FLEXLITE CABLE STRANDED πυκνωτή ανοχή Red
Επίστρωση αγωγών 0.005" (0.13mm) βαρέλι Βάθος 600V