82A0111-12-9
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
82A0111-12-9 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 2000'
Φύλλα δεδομένων: 82A0111-12-9.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 82A0111-12-9
Αριθμός εξαρτήματος 82A0111-12-9 Κατασκευαστής TE Connectivity Raychem Cable Protection
Διαθέσιμη ποσότητα 41132 pcs Φύλλο δεδομένων 82A0111-12-9.pdf
Τάση 12 AWG Αντοχή σε εφελκυσμό 0.121" (3.07mm)
θωράκιση 2000.0' (609.6m) Ασπίδα Τύπος 665/40
Σειρά MIL-W-22759, FlexLine επιστροφή Απώλεια Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Ακροαματικότητα - Άλλα ονόματα 1195877-9
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 82A0111-12-9
Γένος Hook-Up Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 12 AWG Hook-Up Wire 665/40 White 600V 2000.0' (609.6m) διηλεκτρικό υλικό Copper, Tinned
Περιγραφή HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 2000' πυκνωτή ανοχή White
Επίστρωση αγωγών 0.006" (0.15mm) βαρέλι Βάθος 600V