63MU684M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812
Φύλλα δεδομένων: 63MU684M4532.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 63MU684M4532
Αριθμός εξαρτήματος 63MU684M4532 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24964 pcs Φύλλο δεδομένων 63MU684M4532.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 63MU684M4532X
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 0.68µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
63MXC12000MEFC35X50
63MXC12000MEFC35X50
Περιγραφή: CAP ALUM 12000UF 20% 63V SNAP
Σε απόθεμα: 14139 pcs
Κατεβάστε: 63MXC12000MEFC35X50.pdf
RFQ
63MU684M4532
63MU684M4532