63MU683M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: 63MU683M3216.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 63MU683M3216
Αριθμός εξαρτήματος 63MU683M3216 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65927 pcs Φύλλο δεδομένων 63MU683M3216.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Ανοχή 0.068µF
Λήξη - Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα DC Link, DC Filtering Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Άλλα ονόματα 63MU0.06803216X
63MU0.06803216X-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 63MU683M3216
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 0.068µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% διηλεκτρική Διάμετρος Acrylic, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206 Τρέχουσες - Διαρροή 63V