55A0111-24-3
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
55A0111-24-3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 24AWG ORANGE
Φύλλα δεδομένων: 55A0111-24-3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 55A0111-24-3
Αριθμός εξαρτήματος 55A0111-24-3 Κατασκευαστής TE Connectivity Raychem Cable Protection
Διαθέσιμη ποσότητα 251415 pcs Φύλλο δεδομένων 55A0111-24-3.pdf
Τάση 24 AWG Αντοχή σε εφελκυσμό 0.037" (0.94mm)
θωράκιση - Ασπίδα Τύπος 19/36
Ακροαματικότητα - Άλλα ονόματα 216074-000
216074-000-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 55A0111-24-3
Γένος Hook-Up Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 24 AWG Hook-Up Wire 19/36 Orange 600V διηλεκτρικό υλικό Copper, Tinned
Περιγραφή HOOK-UP STRND 24AWG ORANGE πυκνωτή ανοχή Orange
Επίστρωση αγωγών - βαρέλι Βάθος 600V