55A0111-22-1
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
55A0111-22-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 22AWG BROWN
Φύλλα δεδομένων: 55A0111-22-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 55A0111-22-1
Αριθμός εξαρτήματος 55A0111-22-1 Κατασκευαστής TE Connectivity Raychem Cable Protection
Διαθέσιμη ποσότητα 228480 pcs Φύλλο δεδομένων 55A0111-22-1.pdf
Τάση 22 AWG Αντοχή σε εφελκυσμό 0.043" (1.09mm)
θωράκιση - Ασπίδα Τύπος 19/34
Ακροαματικότητα - Άλλα ονόματα 1191564-7
216040-002-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 55A0111-22-1
Γένος Hook-Up Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 22 AWG Hook-Up Wire 19/34 Brown 600V διηλεκτρικό υλικό Copper, Tinned
Περιγραφή HOOK-UP STRND 22AWG BROWN πυκνωτή ανοχή Brown
Επίστρωση αγωγών - βαρέλι Βάθος 600V