16MU224M2012
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805
Φύλλα δεδομένων: 16MU224M2012.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 16MU224M2012
Αριθμός εξαρτήματος 16MU224M2012 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75773 pcs Φύλλο δεδομένων 16MU224M2012.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Ανοχή 0.22µF
Λήξη - Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα DC Link, DC Filtering Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Άλλα ονόματα 16MU0.2202012X
16MU0.2202012X-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 16MU224M2012
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 0.22µF ±20% Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% διηλεκτρική Διάμετρος Acrylic, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805 Τρέχουσες - Διαρροή 16V