VCO790-2300T
RFMDRFMD
VCO790-2300T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RFMD
Περιγραφή προϊόντος IC OSC VCO 2.3GHZ 16-SMD
Φύλλα δεδομένων: VCO790-2300T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VCO790-2300T
Αριθμός εξαρτήματος VCO790-2300T Κατασκευαστής RFMD
Περιγραφή IC OSC VCO 2.3GHZ 16-SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2416 pcs Φύλλο δεδομένων VCO790-2300T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Tuning Τάσης (VDC) 0.5V ~ 4.5V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Σειρά -
Πιέζοντας (MHz / V) 25 Ισχύς (dBm) 3 ±3
Φάση Θόρυβος Τύπος (dBc / Hz) -90 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-QFN, Variant Αλλα ονόματα 599-1075
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant ICC Max 30mA
Ύψος 0.177" (4.49mm) Εύρος συχνότητας 2100 ~ 2500MHz
Συχνότητα - Κέντρο 2300MHz Λεπτομερής περιγραφή 2300MHz Center Frequency 0.5V ~ 4.5V Voltage Controlled Oscillator 3 ±3 dBm 10 2nd Harmonic, Typ (dBc)
2η Αρμονική, Τύπος (dBc) 10
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
VCO790-2300TY
VCO790-2300TY
Κατασκευαστές: RFMD