RW2-123.3S/H3/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RW2-123.3S/H3/SMD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Φύλλα δεδομένων: RW2-123.3S/H3/SMD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RW2-123.3S/H3/SMD Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5259 pcs Φύλλο δεδομένων RW2-123.3S/H3/SMD.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.95" L x 0.57" W x 0.40" H (24.2mm x 14.5mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE RW2 Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα 10013745
RW2123.3S/H3/SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 69% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 9V - 18V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA εφαρμογές ITE (Commercial), Medical