RPM40-4815SGW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-4815SGW/N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONVERTER 40W
Φύλλα δεδομένων: RPM40-4815SGW/N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 663 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RPM40-4815SGW/N Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 663 pcs Φύλλο δεδομένων RPM40-4815SGW/N.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 -
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Σειρά POWERLINE Power Modules Ισχύς (Watts) 40W