RPA20-2405SAW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RPA20-2405SAW/N-HC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 20W
Φύλλα δεδομένων: RPA20-2405SAW/N-HC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RPA20-2405SAW/N-HC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2197 pcs Φύλλο δεδομένων RPA20-2405SAW/N-HC.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-DIP Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
Σειρά POWERLINE RPA20-AW Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 30004371 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low