RP75H-4805SRW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP75H-4805SRW/P-HC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 75W
Φύλλα δεδομένων: RP75H-4805SRW/P-HC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 710 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 710 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP75H-4805SRW/P-HC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 710 pcs Φύλλο δεδομένων RP75H-4805SRW/P-HC.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 2.25kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.95" H (61.0mm x 57.9mm x 24.1mm)
Σειρά POWERLINE RP75-RW Ισχύς (Watts) 75W
Συσκευασία / υπόθεση Half Brick Αλλα ονόματα 30004484
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 18V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 15A
εφαρμογές ITE (Commercial), Railway
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RP75H-4812SRW/N
RP75H-4812SRW/N
Κατασκευαστές: RECOM Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 75W
Σε απόθεμα: 632 pcs
Κατεβάστε: RP75H-4812SRW/N.pdf
RFQ
RP75H-4815SRW/N-HC
RP75H-4815SRW/N-HC
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V 75W
Σε απόθεμα: 602 pcs
Κατεβάστε: RP75H-4815SRW/N-HC.pdf
RFQ
RP75H-4805SRW/P
RP75H-4805SRW/P