RP40-11015SFR/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-11015SFR/N-HC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 40W
Φύλλα δεδομένων: RP40-11015SFR/N-HC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 894 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 894 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP40-11015SFR/N-HC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 894 pcs Φύλλο δεδομένων RP40-11015SFR/N-HC.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 43V
Τάση - Εισόδου (Max) 160V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-DIP Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.24" L x 1.00" W x 0.66" H (56.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Σειρά POWERLINE RP40-FR Ισχύς (Watts) 40W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 30004161 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 91% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.666A 43V - 160V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.666A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low
εφαρμογές ITE (Commercial), Railway
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RP40-11015DFR/N-HC
RP40-11015DFR/N-HC
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 656 pcs
Κατεβάστε: RP40-11015DFR/N-HC.pdf
RFQ
RP40-11015DFR/P-HC
RP40-11015DFR/P-HC
Σε απόθεμα: 776 pcs
Κατεβάστε: RP40-11015DFR/P-HC.pdf
RFQ
RP40-11015SFR/N
RP40-11015SFR/N