RP30-243.3SEW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-243.3SEW/N-HC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Φύλλα δεδομένων: RP30-243.3SEW/N-HC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP30-243.3SEW/N-HC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1246 pcs Φύλλο δεδομένων RP30-243.3SEW/N-HC.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 10V Τάση - Εισόδου (Max) 40V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Σειρά POWERLINE RP30-EW Ισχύς (Watts) 30W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 7 Leads
Αλλα ονόματα 30001923
RP30243.3SEW/NHC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 10V - 40V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RP30-243.3SFW
RP30-243.3SFW
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 1141 pcs
Κατεβάστε: RP30-243.3SFW.pdf
RFQ
RP30-243.3SEW/N
RP30-243.3SEW/N