RP240H-11012SRW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP240H-11012SRW/P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 240W
Φύλλα δεδομένων: RP240H-11012SRW/P.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 442 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 442 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP240H-11012SRW/P Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 240W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 442 pcs Φύλλο δεδομένων RP240H-11012SRW/P.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 43V
Τάση - Εισόδου (Max) 160V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Σειρά POWERLINE RP240-RW Ισχύς (Watts) 240W
Συσκευασία / υπόθεση Half Brick Αλλα ονόματα 30004799
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20A 43V - 160V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A
εφαρμογές ITE (Commercial), Railway
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RP240H-11015SRW/N-HC
RP240H-11015SRW/N-HC
Κατασκευαστές: RECOM Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V 240W
Σε απόθεμα: 413 pcs
Κατεβάστε: RP240H-11015SRW/N-HC.pdf
RFQ
RP240H-11015SRW/P
RP240H-11015SRW/P
Σε απόθεμα: 434 pcs
Κατεβάστε: RP240H-11015SRW/P.pdf
RFQ
RP240H-11012SRW/P-HC
RP240H-11012SRW/P-HC