RP20-4815SAW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4815SAW/N-HC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 20W
Φύλλα δεδομένων: RP20-4815SAW/N-HC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP20-4815SAW/N-HC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1318 pcs Φύλλο δεδομένων RP20-4815SAW/N-HC.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Σειρά POWERLINE RP20-AW Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Module
Αλλα ονόματα 30002321
RP204815SAW/NHC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 90% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.33A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RP20-4815SAW/N
RP20-4815SAW/N
Κατασκευαστές: RECOM Power