RP20-2412DFR/XC-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2412DFR/XC-HC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Φύλλα δεδομένων: RP20-2412DFR/XC-HC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP20-2412DFR/XC-HC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1219 pcs Φύλλο δεδομένων RP20-2412DFR/XC-HC.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.66" H (50.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Σειρά ECONOLINE RP20-FR Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 30004328 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 79°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 833mA, 833mA εφαρμογές ITE (Commercial)